NAUCZYCIELE
Rok szkolny 2022/2023
-
Lp
Nazwisko i imię nauczyciela
Nauczany przedmiot
1.
Adahs Irena
Język angielski
2.
Albecka Monika
Nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne, socjoterapia
3.
Anisimowicz Władysława
Matematyka
4.
Bliźniuk Irena
Wychowawca w świetlicy szkolnej, zajęcia korekcyjno kompensacyjne
5.
Bieszke Mateusz
Wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, rehabilitacja ruchowa
6.
Bizewska Halina
Matematyka
7.
Bochentin Katarzyna
Technika, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca w świetlicy szkolnej
8.
Bullmann Bogumiła
Nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
9. Cierpiałkowska Magdalena
Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze 10.
Czapiewska-Braun Joanna
Język niemiecki
11.
Dettlaff -Lange Elżbieta
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, język kaszubski
12.
Dubieniecki Janusz
Muzyka
13. Glowienke Marta
Nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne 14.
Jaszke Agnieszka
Nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne, terapia integracji sensorycznej
15.
Jaszczur-Nowicka Karolina
Wychowanie fizyczne, rehabilitacja ruchowa
16.
Jelińska Anna
Bibliotekarz
17.
Jeziak Danuta
Język polski
18.
Klebba Irena
Plastyka, zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno- społeczne,wychowawca w świetlicy szkolnej
19. Klein Krystyna
Biologia 20.
Klonowska Małgorzata
Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno- kompensacyjne
21.
Korth Jan
Wychowanie fizyczne, wychowawca w świetlicy szkolnej
22.
Korzeniewska Anna
Język polski, historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie
23.
Krzebietka Angelika
Edukacja wczesnoszkolna
24.
Kuchnowska Joanna
Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno- kompensacyjne
25.
Lange-Karsznia Ludwika
Chemia, fizyka
26.
Lewicka Alicja
Język polski, historia
27.
Loewnau Łucja
Język angielski
28.
Miszkinis Mirosława
Nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
29.
Okun Urszula
Nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne
30.
Ozga Romana
Bibliotekarz, język polski, zjęcia korekcyjno- kompensacyjne
31.
Ogrodowska – Łukowicz Aleksandra
Psycholog
32.
Pęzioł Katarzyna
Edukacja wczesnoszkolna
33.
Reszke Elżbieta
Język polski
34.
Rychert Roman
Religia
35.
Sawicka Beata
Nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia integracji sensorycznej
36.
Sitkiewicz Ryszard
Wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, rehabilitacja ruchowa, wychowawca w świetlicy szkolnej
37.
Styn-Malinowska Magdalena
Geografia,przyroda, zajęcia rewalidacyjne
38.
Szułczyńska Dorota
Religia
39.
Szablewska Dorota
Język niemiecki
40.
Szymankiewicz Izabela
Język angielski, zajęcia rewalidacyjne
41.
Ustupska Aleksandra
Matematyka
42.
Wachowiak Patrycja
Język angielski
43. Welter Katarzyna Edukacja wczesnoszkolna
44.
Wesserling Łucja
Pedagog, doradca zawodowy
45.
Wincewicz Aneta
Informatyka
46.
Wittstock Janina
Religia
47.
Wiśniewska Anna
Edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie
48.
Wolszon Edyta
Logopeda, pedagog specjalny
49. Zaremba- Lilla Marta Edukacja wczesnoszkolna
50.
Ziemniak Ewa
Język polski
-